کلبه فینگر فود ارائه دهنده فیلم های آموزشی جامع آشپزی در حوزه انواع فینگر فودها، سالادها، دسرهای بین المللی و ...

تیم کلبه در طی این چند سال فعالیت حرفه ای خود در زمینه تهیه انواع فینگر فودها، دسرها، اردورو ها و … با استفاده از به روز ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه توانسته جایگاه ویژه در بین مشتریان خود دریافت نماید.

Separator

کاهش چشمگیر هزینه ها

با استفاده از فیلم های آموزشی که در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد میتوانید در هر شهری که ساکن هستید بدون اتلاف زمان و هزینه برای رفت و آمد به کارگاه های آموزشی و همچنین هزینه های سنگین دوره های آموزشی در منزل خود فیلم ها را مشاهده کنید و از آموزش ها استفاده نمایید.

Separator

فیلم های آموزشی

امروزه غذاهای فینگرفودی توانسته به شدت در بین مردم محبوب شود. و دیگر در اکثر مهمانی ها بر روی میز های پذیرایی این دسته از غذاها مشاهده میشوند.به همین سبب تیم کلبه تصمیم به تولید فیلم های آموزشی برای آن دسته از عزیزان علاقمند به این حرفه گرفته است.

Separator

ایجاد فرصت شغلی

تیم ما تصمیم دارد برای شما عزیزان پس از فراگیری آموزش ها زمینه شغلی را نیز فراهم نماید. تمامی بانوان میتوانند در هر زمینه ای که تمایل به فعالیت دارند از تیم ما جهت فراهم سازی بستر دیجیتالی و اینترنتی برای ایجاد کسب و کار خود کمک گیرند.

Separator

توانمند سازی بانوان

هدف ما از ارائه این آموزش های جامع فراهم کردن شرایط به منظور توانمند سازی بانوان در سراسر کشور است. بصورتی که هر بانویی بتواند انواع هنرها را در زندگی خود فراگیرد. عزیزان میتوانند با صرف زمان و هزینه ای کم به بهترین نحو از هنر و استعداد خود استفاده نمایند.